Yeni Ranger

Yeni Ranger

Efsane Ranger şimdi daha cesur ve daha güçlü.

Gelişmiş yeni e-4WD sistemi, 240 Volt ve 400 Watt’a kadar güç sağlayan yerleşik invertörü, 800 mm su derinliğinde bile yoluna devam etme ayrıcalığı, 3.5 tona kadar çekme ve 1 tona kadar taşıma kapasitesiyle Yeni Ranger, her koşulda gücünü kullanman için tasarlandı.

Tasarım

Modernlik ve güç. İkisi bir arada. Yeni Ranger'ın yeniden tasarlanan modern görünümü, özenli işçilik ile birlikte sunulan dayanıklılık ve güç, göz alıcı tasarımına da yansıyor. Ranger'a özel C-Clamp, gündüz farlarına sahip cesur dikdörtgen ön ızgara ve kaslı yan gövdesi dengeyi arttırarak daha sağlam görünmesini sağlıyor.

Sürüş Deneyimi

İster yolda olun ister yolun dışında... Yeni Ranger için hiç sorun değil. Etkileyici motor seçenekleri, çok çekici 4x4 yeteneği, arazi yardımı başta olmak üzere bir çok ek destek özellikleri, 235 mm yerden yüksekliği ve 800 mm'lik sudan geçme kapasitesi ile hem karada hem de suda, Yeni Ford Ranger her koşulda rahatlıkla başa çıkıyor.

Kullanışlılık

İşleri kolaylaştırmak mı? Yeni Ranger tam da bunun için tasarlandı. Elektrikli aletleriniz için 240 Volt ve 400 Watt güç sağlayan yerleşik invertör, yeni ve akıllı bagaj çözümleri, bagaj erişim basamakları, uzaktan kontrol edebileceğiniz çevresel aydınlatma ve daha fazla bagaj alanı gibi sayısız seçeneklerle Yeni Ranger'ınızı ihtiyaçlarınıza göre uyarlayabilirsiniz.

Konfor ve Rahatlık

Yeni Ranger, konfor ve Rahatlık Ondan Sorulur! Hem sürücü hem de yolcu için ayrı ayrı ayarlanabilen klima, aracın çevresini dilediğinizce aydınlatabileceğiniz bölgesel dış aydınlatma ve belinize mümkün olan en iyi desteği sağlayıp 10 yöne ayarlanabilen sürücü koltuğu ile çok rahat, çok konforlu!

Çift Kabinli Ranger

Geniş arka koltuklarıyla Yeni Ranger Çift Kabin, sizi ve sevdiklerinizi olağanüstü bir otomobilin tüm konforuyla nereye gitmek isterseniz oraya götürür. Yeni Ranger'ın Avrupa'nın en çok satan pick-up'ı olmaya devam etmesinin nedeni işte tam da bu! Müthiş motor seçenekleri, 1 tonluk olağanüstü yük taşıma kabiliyeti, 3500 kg'a kadar çekme kapasitesi ve sağlam bir arazi çevikliğine sahip. Yepyeni Çift Kabinli Yeni Ranger, iş hayatınızı daha konforlu ve boş zamanlarınızı daha eğlenceli hale getirir.

Güç Aktarma Organı

Yeni Ranger'ın yeni turbo şarjlı EcoBlue 2.0L Dizel motoru, 170 PS ve 405 Nm tork veya Bi-Turbo olarak 205 PS ve 500 Nm tork üretiyor. 240 PS ve 600 Nm tork performansı ile 3.0L EcoBlue V6 Diesel modeli, etkileyici bir performans sağlıyor. Çift kabin, gelişmiş dört çeker sistemi ile birlikte her işin üstesinden gelmek için tasarlandı.

Yolcu Konforu

Sizi düşünen tasarımı ile Çift Kabinli Yeni Ranger, içerisinde lüksü ve rahatlığı bir araya getiriyor. Eğlencenizi ve ailenizi de düşündük. Geniş arka koltuklar ile herkes rahatça yolcuğunun tadını çıkaracak.

Adres ve İletişim

Adres

Şanlıurfa Yolu Üzeri 4 Km. Merkez Diyarbakır

Bize Ulaşın

+904122550445
Adres

ŞANLIURFA YOLU ÜZERİ 14.KM FORD PLAZA

Bize Ulaşın

+904123233333