Kurumsal

Diyarbakır'da faaliyet gösteren DİYARBAKIR OTO; faaliyete başladığı ilk yıldan itibaren Diyarbakır'da pazar liderliğini ele geçirmiş olup liderliğini devam ettirmektedir. Yıllar içinde pazara yön vererek müşteri memnuniyeti endeksli, kaliteyi temsil eden bir firma konumundadır.

Şanlıurfa yolu üzeri 3. kilometrede bulunan Diyarbakır Oto, Araç Satış, Kaporta Boya, Mekanik Servis, Yedek Parça, Sigorta, Egzoz Emisyon Hizmetlerini müşterilerine sunmaktadır.

DİYARBAKIR OTO devamlılığının en önemli simgesinin “Değişim” olduğuna inanmaktadır. Gelişmelere dinamik bir biçimde uyum sağlamakta, hizmetlerinde müşteriyi merkez olarak almakta ve bu paralelde stratejisini oluşturmaktadır.

DİYARBAKIR OTO bu amaca göre şekillendirilmiş bir insan kaynağı politikasına sahip olmakla beraber, kaliteli, çağdaş, dinamik ve genç kalan bir marka olmak yolunda çalışmalarına devam etmektedir.

Plazamızda vermiş olduğumuz hizmetlerimiz;

SATIŞ

Ford markalı otomobil, hafif ticari 0 Km araçları, uzman satış ekibiyle, finans ve her türlü işlemleri kendi bünyesinde yürütmektedir.

SERVİS

Mekanik ve kaporta-boya bölümü ile binek, ticari, ağır ticari her türlü aracın bakım ve onarımları Ford Otosan sertifikalı uzman teknisyenler tarafından yürütülmektedir.

YEDEK PARÇA

Ford Otosan araçlarının orijinal yedek parçaları satışı yürütülmektedir.

SİGORTA

 Her türlü araç, konut, iş yeri güvence altına alınmakta, kasko poliçeleri düzenlenmektedir. Çalıştığımız Sigorta şirketleri 

Alliance, Anadolu Sigorta, Grupama Sigorta, Ak Sigorta ve Mafre Sigorta'dır.